+36-37/388-455 admin@m15lorinci.hu
Remekelnek a majori diákok
  • A Szegedi Tudományegyetem Alkalmazott Pedagógiai Intézet Óvodapedagógus-képző Tanszék által meghirdetett A JÖVŐ ÓVODÁJA című pályázaton, esszé kategóriában benyújtott pályamunkájával Szolláth Zsófia 11.B osztályos pedagógia ágazati képzésben résztvevő tanuló I. helyezést ért el, Pasztercsák Liliána 9.C osztályos szociális ágazati képzésben résztvevő tanuló pedig II. helyezért ért el.
  • III. helyezést ért el iskolánk csapata vendéglátó versenyen, melyet Egerben a Gazdaságtudományi Intézetben “5 éve Hungarikum az Egri bikavér” címmel rendeztek meg. Csapatunk a Márciusi Ifjak nevet viselte, tagjai: Kovács Dominika, Simon Dávid és Balogh Csaba. Egyéniben is versenyeztek a diákjaink: Kovács Dominika cukrász és Balogh Csaba szakács a 3. helyen, míg Simon Dávid pincér 2. helyen végzett.